LEGÚJABB HÍREINK

SIKEREK A JUNIOR EB-N!

2016. 09. 27.

Szeptember 16-17-én rendezték Malagán a 2016-os junior Európa-bajnokságot. A magyar csapat két érem és négy pontszerző helyezéssel tért haza.

Gercsák Szabina sérüléssel teli időszak után versenyzett újra és megmutatta klasszisát, a tavalyi aranyérem után idén is fel tudott állni a dobogóra! Szabina 9 érmet szerzett utánpótlás világversenyekről, most már irány a 2020-as tokiói Olimpia!

Pupp Réka is bronzérmet szerzett és ezzel 6 éremnél tart az utánpótlás világversenyek tekintetében.
Jövőre már Ő is belép a felnőtt versenyzők világába, nagyon jó előjelekkel.

A spanyolországi EB-n Szigetvári Mercédesznek, Kárpáti Emesének, Beringer Fatimének és Monori Dánielnek sikerült bekerülniük a legjobb nyolc közé. Mindannyian a 7. helyen végeztek.

Az Európa-bajnokság fő szponzora az Adidas és az Ippon Gear márkák hivatalos forgalmazója az Ippon-shop volt.

A junior Magyar Válogatott Adidas judo felszerelésekben versenyzett, melyet az Ippon-shop biztosított számukra!