LEGÚJABB HÍREINK

A FÉRFIAKNÁL A BHSE, A NÖKNÉL A MOGYI-BAJAI JC A BAJNOK!

2017. 11. 28.

Vasárnap Zalaegerszegen rendezték meg az idei felnőtt csapatbajnokságot, amelyen a férfiaknál a Budapesti Honvéd Judo Szakosztály csapata „öt szűk esztendő” után szerezte vissza a bajnoki elsőséget, míg a nőknél a Mogyi-Bajai JC sorozatban már a harmadik csapatbajnoki aranyéremnél tart!

Az idén huszonnyolc csapat részvételével rendezhette meg a Zalaegerszegi Judo SE a csapatbajnokságot. 

Az első osztályban a férfiaknál hat csapat nevezett, s végül a BHSE szerezte meg a kupát. 

A hölgyeknél körmérközésre került sor,de a Mogyi-Bajai JC és a Szatymaz összecsapása ebben az évben is döntővel ért fel, s végül 3-2 arányú győzelemmel került a bajaiak nyakába a csapatbajnoki aranyérem.

„Egyértelműen az aranyéremért jöttünk, hiszen elég erős felnőtt csapatunk van, örülök, hogy végre csapat szinten is meg tudtunk itthon mutatni magunkat. Úgy látom, jó irányba megy a munka, sokat dolgoznak a srácok, és egy ilyen eredménnyel van egy kis visszajelzés, hogy lépésről lépésre haladunk előre” – összegzett a BHSE trénere, Neu Gábor.

Csapatbajnokság, Zalaegerszeg

I. OSZTÁLY

FÉRFIAK

1. BHSE (Gorjánácz Zsolt, Takács Márton, Török Roland, Pál Gyula, Beviz Barnabás, Fogasy Gergő, edző: Toncs Péter, Neu Gábor)
2. Mogyi-Bajai JC (Szabó Csaba, Végvári Martin, Csikós László, Perger Dávid, Köller Milán, Szabó Gábor, Szigetvári Szilárd)
3. Kaposvári JK
3. UTE
5. Ceglédi VSE
5. Szatymaz

NŐK

1. Mogyi-Bajai JC (Knetig Emőke, Balogh Daniella, Cservenák Anna, Csete Margit, Szigetvári Mercédesz, edző: Hammer Erik és Radics Attila)
2. Szatymaz (Kopasz Fanni, Godó Lívia, Viktoria Majorosová, Jovana Obradovic, Balogh Sára, Szádeczky-Kardos Kinga, Nagy Kitti)
3. UTE
4. Békés Megyei Kano JSE

II. OSZTÁLY

FÉRFIAK

1. Budafoki KE
2. Zalaegerszegi Judo SE
3. OLC-Trans Gemenc JK
3. Vincze JC Zirc
5. Pécsi KSE
5. Kőrös JSE

NŐK

1. Mogyi-Bajai JC
2. Pécsi KSE
3. Pécsi VSK
3. Pápa JSE
5. Magyar Judomesterek Clubja
5. Kőrös JSE

III. OSZTÁLY

FÉRFIAK

1. Krizsán SE
2. OLC-Trans Gemenc JK
3. UTE
3. Pécsi VSK
5. Pécsi KSE
5. Somogyszob

Forrás: www.judoinfo.hu

Vissza
 
Feliratkozás hírlevélre - kérjük add meg az e-mail címed:     
 
© Judoshop / Ippon-shop, 2016.
Honlapkészítés: Public Art Multimedia